Notariusz Zabrze

Notariusz Zabrze
1 vote, 2.00 avg. rating (59% score)

Sprawy spadkowe

Zdarza się w naszym życiu tak, że otrzymujemy spadek. Może być to spadek po rodzicach, dziadkach, bądź dalszej rodzinie. Z reguły nie ma problemu jeśli jesteśmy jedynym spadkobiercom. Bywa jednak i tak, że spadkiem trzeba się podzielić. Jeśli są to pieniądze łatwo jest je sprawiedliwie rozdzielić. Zdarza się jednak i tak, że w spadku dostajemy nieruchomość i nie jesteśmy jedynym spadkobiercami. Mogą się wówczas pojawić pewnego rodzaju konflikty.

W takiej sytuacji najlepiej będzie udać się do notariusza, ale sporządzić odpowiednią umowę spadkową. W takiej umowie można zawrzeć wszelkie porozumienia między spadkobiorcami. Można określić wszelkie uzgodnienia dotyczące podziału majątku. Także sam notariusz może nam poradzić co zrobić w danej sytuacji.

Biura notarialnego najlepiej jest poszukać w Internecie. Wystarczy w tym celu skorzystać z wyszukiwarki internetowej i wpisać frazę „Notariusz Zabrze”. Otrzymamy listę biur notarialnych. Oczywiście w tym przypadku miasto Zabrze posłużyło tylko za przykład. My wpiszmy nazwę miasta, w którym zamieszkujemy.

About the author